Essence

aromaterapeutická esencia

  • limitovaná edícia

Energy Essence

Zaručene originálny prípravok Energy priamo od výrobcu.

Pri príležitosti 25. výročia Energy (rok 2020)  sme pre vás vytvorili limitovanú edíciu aromaterapeutického parfumu, ktorý je nielen samotnou esenciou Energy, ale najmä poďakovaním všetkým našim členom za ich úžasnú dôveru a vernosť.

Energy essence obsahuje vybranú zmes silíc v najkvalitnejšom jojobovom oleji a možno ju použiť ako parfum na aplikáciu priamo na kožu. Vhodné je zápästie alebo jemná pokožka za ušným lalokom. Zastavte sa, nadýchnite sa a dovoľte tejto novej vôni vstúpiť. Aká je? Každý sme iný a jedinečný, každému bude voňať inak, každú chvíľu zavonia jej iná časť. Pozorujte, otvorte sa a vnímajte.

Ylang Ylang

Ylang-ylang – esencia posvätného prijatia seba ako ženy, seba ako muža. Všetci túžia po svojej „druhej polovici“, z vonkajšieho sveta sa jej však nikto nedočká. Celistvá bytosť nevytvára závislosti na vzťahoch, pozná svoju hodnotu a vníma zrkadlenie vo vzťahoch okolo seba. Iba celistvá bytosť nadväzauje vzťahy zdravé a harmonické.

Geránium

Geránium – plná vôňa prinášajúca hlboké upokojenie. Otvára srdce láske, prebúdza nádych ženskej sily a jemnosti a uzdravuje vzťah k ženstve (ženám, matkám...).

Levanduľa

Levanduľa (Lavender) – pradávna hlbina ženského archetypu, múdrosť nežného a bezpečného náručia. Prepúšťa strachy, úzkosti a obavy, uvoľňuje napätie a prináša pokojný spánok a pokoj na duši.

Mäta pieporná

Mäta pieporná (Mint)– esencia slobodného nádychu do života. Uvoľnenie ťažoby emócií, stabilita a osvieženie. Prináša ľahkosť a rozpúšťa nánosy prastarých otlačkov manipulácie a neslobody.

Klinček

Klinček – korenená esencia, ktorá stabilizuje a ukotvuje, podporuje imunitu a vlastnú silu, zakoreňuje zdravé sebavedomie.

Cistus

Cistus – je považovaný za jeden z dávnych duchovných olejov s dlhou históriou, pomôcka na meditovanie a centrovanie. Rozprúdi energiu, podporuje imunitu a privádza nás na cestu domov.

 

Jednotlivé esencie pôsobia vo svojich témach a talentoch na naše fyzické a psychické zdravie. V kombináciách sa však ich účinky prehlbujú a dávajú priestor na vytvorenie synergie, keď môže finálna zmes pôsobiť v širšom spektre vnímaného pocitu – obrazu.

V našom „parfume“ sme našli niekoľko príbehov. Čo človek, muž či žena, bol vždy iný, nový, podľa otvorenosti vnímania. Hlavnou líniou, ktorú videli všetci jeho tvorcovia spoločne, je príval energie, ktorá vyzýva k novému vykročeniu – nová šťava do života, optimizmus a ľahkosť bytia, otvorenie sa novým príležitostiam. A ako je to u vás? Hrajte sa, vnímajte a užívajte. Znova privoňajte k životu a nechajte sa viesť. Za novým dobrodružstvom.

Ďalšie produkty z rady

Regalen koncentrát

REGALEN

 30 ml

MO Cena: 23,90 €

Detail produktu
Korolen koncetrát

KOROLEN

 30 ml

MO Cena: 23,90 €

Gynex koncentrát

GYNEX

 30 ml

MO Cena: 23,90 €

Detail produktu
Vironal koncentrát

VIRONAL

 30 ml

MO Cena: 23,90 €

Renol koncentrát

RENOL

 30 ml

MO Cena: 23,90 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.